Fundamentals A (K-2nd Grade) Practice Roster
NAME GRADE
Declan Mitchell  
Dallas Whiting  
Tate Ralphs  
Tate Killian  
Wyatt Zimmer  
Dylan Barrick  
Jeter Sanders  
Kaison Rasmussen 1
Malek Rigby  
Maddox Smith 1
Rhake Marsh 1
Madden Persons  
Kingston Walterschied  
Carson Evans 1
---------------
Fundamentals B (2nd-3rd Grade) Practice Roster
NAME GRADE
Hudson Springer  
Cody Hulet  
Jace Israel  
Revin Camp  
Jaxon Whittaker  
Mason Garrett  
Josh Barrick  
Addison Williams  
Hadlee Farrow  
Wyatt Greenhalgh  
Nick Bittmenn  
Emma Rigby  
 
Fundamentals C (2nd-4th Grade) Practice Roster
NAME GRADE
Zak Reid  
Karver Tom  
Jackson Kyhl  
Dalton Malcolm  
Stockton Bulloch  
Zac Sorenson  
Felps Sanders  
Jake Burgess  
Connor Burgess  
Easton Zobell  
Bladen Werner 3
Hunter Hansen 2
Ryker Weeks  
 ----
Fundamentals D (4th/5th Grade) Practice Roster
NAME GRADE
Damon Sorenson  
Brooklyn Hulet  
Emery Harrison  
Connor Jensen  
Jessica Grant  
Tate King  
Jake Barrick  
Jake Evans  
Levi Humphreys  
Preston Haycock 4
----
3rd Grade AAU Prep Team Practice Roster
NAME GRADE
Jaxon Burgess 3
Easton Albrecht 3
Taylor Hardin 3
Luke Munson 3
Parker Johnson  3
David Reiner 3
Q Clayton 2
Krew Giles 2
Jaxon Langford 2
Kyle Westwood 2
Jacob Boyer 2
Jace Farrow 3
Mckoy Smith 3
Landon Kreitzer 3
-----
4th Grade AAU Prep Team Practice Roster
NAME GRADE
Trey Jacobsen  
Porter Dodd  
Jase Whitaker  
Stockton Albrecht  
Andrew Barnes  
Daxton Nakken  
Logan Baker  
Hunter Barrick  
DJ Warren  
Cooper Malcolm  
Carson Miles  
Tyler Ogden  
Kaden Rosenburg  
Jake Garrett  
Colter Bunnell  
Bryson Bennett  
----
5th & 6th Grade Team Practice Roster
NAME GRADE
Ty Harrison  
Aaron Munson  
Braden Tebbs  
John Pearson  
TJ Carter  
Karson Creamer  
Skyler Bulloch  
Kinley Baler  
Brecken Campbell  
Hayden Quarnberg  
Braden France  
Chase Beeson  
Bowdy Johnson  
Maddux Waters  
 ----
7th/8th Grade Team 1 Practice Roster
NAME GRADE
Cody Spencer  
Paul Jarvis  
Trevor Farrow  
Jaxon Jorgenson  
Treyson Langford  
Julian Polk  
Madsen Rigby  
Berkely Terry  
Dallyn Brindley  
Shaun Halstead  
Bryce Thomas  
Hayden Springer  
Dallin Grant  
Gaige Savage  
Treyton Tebbs  

-------------

7th/8th Grade Team 2 Practice Roster
NAME GRADE
Kyson Spencer  
Dallin Peterson  
Landon Barney  
David Pearson  
Tanner Eyre  
McCade Carpenter  
Trajan Nielsen  
Mckrae Spencer  
Creed Twitchell  
Tanner Esplin  
Jaiden Kerns  
Bridger Bunnell  
Kobe Carter  
Will Leavitt